George Tools tafelmodel straalcabine 190 L
Artikel nr.
-
- Exclusieve dealer van Kraftmeister
- Meer dan 10.000 producten op voorraad
- Professioneel advies in onze Showroom
- Gratis verzending vanaf €100
Productinformatie
Dit grote tafelmodel straalcabine van George Tools is precies wat u nodig heeft voor kleine en middelgrote straalprojecten. Met het grootste gemak verwijdert u roest, verf of lak resten. Deze stevige straalkast heeft een inhoud van 190L en is voorzien van straalhandschoenen en ingebouwde LED-verlichting. Plaats de straalcabine op een werkbank, vul de straalcabine met straalmiddel, sluit een compressor aan en het stralen kan beginnen. Deze cabine is geschikt voor de meeste straalmiddelen, behalve notenschalen. De werkdruk kan opgevoerd worden tot maximaal 8,5 bar.
De George Tools tafelmodel straalcabine 190L komt inclusief:
- Straalpistool
- Nozzles (4,5,6,7mm)
- Handschoenen
- LED-verlichting
- Beschermfolies voor de ramen (5 stuks)
Opmerking: Zorg ervoor dat uw ogen en mond altijd bedekt zijn tijdens het stralen, zo krijgt u geen straalmiddel in uw ogen of luchtwegen.
U heeft de mogelijkheid een afzuiging aan te sluiten aan deze straalcabine. We raden altijd aan om tijdens het zandstralen een afzuigunit te gebruiken, als u er geen gebruikt, kan dit leiden tot verminderd zicht en uiteindelijk tot stof dat uit kleine kieren kan ontsnappen. Om te kunnen stralen heeft u een compressor nodig. Wij adviseren een compressor van minimaal 300 L/min tot maximaal 700 L/min.
Specificaties
| 53 x 83.5 x 70.5 cm |
---|---|
| Antraciet |
| Levering 1 - 3 werkdagen |
| George Tools |
| 8720246350227 |
| Nee |
| 190 Liter |
| Nee |
| Straalpistool, Handschoenen, Nozzles 4/5/6/7, Masker, Verlichting |
| 60-125 PSI / 4-8,5 Bar |
| 1/4" Buitendraad |
| Soda, Glasparels, Aluminiumsilicaat, Garnet, Sibasiv, Korund, Nootschalen |
| Ja |
| Ja |